no Background loaded

אודות דנון

חברת דנון תכשיטים מתמחה בעיצוב, ייצור ושיווק של תכשיטים ומתנות לבית

חברת DANON נוסדה בשנת 1975 כבית מלאכה קטן לייצור תכשיטים ועם השנים צמחה והתפתחה לכדי חברה משגשגת, שלה פעילות ענפה בארץ ובחו"ל. מאחורי השם עומדת משפחת דנון - יוסי דנון, אבי המשפחה, שייסד את החברה ומשמש כיום מנכ"ל ובעלים, גל דנון, הבת הכורה, שמובילה את הרוח העיצובית של החברה ואילן דנון, הבן הצעיר, שמנהל את תחומי הייצוא, השיווק והתפעול. משרדי החברה ומפעל הייצור ממוקמים בבית פנרמה בתל אביב, שם מעצבים ויוצרים תכשיטים ומתנות, המשווקים לכ-300 נקודות מכירה בארץ ולכ- 10 מדינות ברחבי העולם. תכשיטי DANON ומוצריה מהווים כיום שם נרדף לעיצוב מקורי ומוקפד לצד איכות וגימור מעולים והם מוצגים בחנויות, בוטיקים ובבתי עיצוב מהמובילים בארץ ובעולם.

תכשיטי דנון ומוצריה הינם פרי עבודתו של צוות מעצבים מהשורה הראשונה

מעצבי הבית של DANON יצרו לאורך השנים פריטים אופנתיים ומקוריים, תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, לצד עבודת יד אוהבת ותשומת לב אישית לכל פריט ופריט. כיום מובילה את תחום העיצוב גל דנון, שהביאה איתה לחברה את אהבתה הגדולה לתכשיטים ולאופנה ואת הרוח האומנותית והיצירתית.

תהליך היצירה ב- DANON מבוסס על חיפוש מתמיד אחר מקורות השראה חדשים ומעניינים, התעדכנות יומיומית במגמות הבולטות בעולם האופנה והתכשיטים, וחשיבה מתמדת על קהל הלקוחות. העיצובים של DANON מתאפיינים בקו אופנתי נקי וייחודי, המשלב אלמנטים מקוריים, אבני חן, עורות, קריסטלים של סברובסקי ועוד.

ב- DANON משלבים בין קידמה ומצוינות טכנולוגית לבין קריאטיביות ומגע אישי

לצד הדגש ששמים ב- DANON על אופנתיות ושיק עיצובי בהתאם למגמות המובילות בעולם, שומרת החברה כבר שנים רבות על טביעת האצבע הייחודית לה. אופיים הייחודי של המוצרים והאיכות הבלתי מתפשרת מושגים תוך שימוש בידע ובמיומנויות שנרכשו לאורך שנים רבות ושוכללו לכדי שלמות. כל אלה מאפשרים ל- DANON לגוון ולהפתיע בכל פעם מחדש את קהל הלקוחות הגדול והנאמן שלה.

עיצובים תוצרת הארץ

חברת DANON מתגאה בכך שכל מוצריה מעוצבים ומיוצרים מא' ועד ת' בעבודת יד, בייצור מקומי כחול-לבן. לאורך השנים מקפידה DANON להמשיך ולתרום לחיזוק התעשייה המקומית וליצירת מקומות עבודה במשק הישראלי.  

דנון מסביב לעולם

ל- DANON נציגים במדינות רבות ברחבי העולם, ביניהן אנגליה, סקוטלנד, ניו זילנד, אוסטרליה, קנדה, רוסיה, ספרד ועוד. עם השנים קנו לעצמם תכשיטי DANON שם עולמי ויש להם קהל לקוחות נאמן, שהולך ומתרחב.   

בית DANON - שירותי עיצוב, ייצור וציפוי למעצבי תכשיטים

כמי שבנה את מפעל הייצור שלו במו ידיו, האמין תמיד יוסי דנון באיכות ללא פשרות ובחתירה לשלמות טכנולוגית וזו גם הסיבה שלפני מספר שנים החליט להקים מפעל ציפוי משלו. השליטה הן בתהליכי הייצור והן בתהליכי הציפוי מאפשרת ל- DANON לשלוט באיכות, בגימור ובמחיר של כל פריט ופריט ולהבטיח לקהל לקוחותיה מוצרים מקוריים, מעוצבים ואופנתיים.

בעקבות הידע הרב והניסיון העשיר שנצבר ב- DANON עם השנים, היא מהווה כיום חברה מובילה בתחומה הן בתחום ייצור המודלים והן בתחום הציפוי. עקב כך הפכה DANON  לבית חם למעצבי תכשיטים רבים בישראל והיא מעניקה להם שירותי עיצוב, ייצור מודלים וציפוי ברמה הגבוהה ביותר.

עיצוב בהתאמה אישית - מתנות ומוצרי פרסום לוועדי עובדים וארגונים גדולים  

יכולות הייצור הגבוהות, כמו גם האיכות והגימור של המוצרים, מאפשרים ל- DANON לפנות לקהלי לקוחות ייעודיים, כמו פרסומאים, וועדי עובדים וארגונים גדולים, המבקשים ליצור מתנות בהתאמה אישית. ללקוחות אלה מעניקה DANON שירותי עיצוב וייצור ייחודיים, כמו גם מחירים אטרקטיביים במיוחד. בין החברות הרבות שנהנות לאורך השנים משירותים אלה ניתן למצוא את פלאפון, סלקום, מוטורולה, קוקה קולה, בנק הפועלים, אפלייד מטיריאלס, משרד הביטחון ועוד.


 

 

 

© 2011 Danon Jewellery All Rights Reserved עיצוב אתרים ופיתוח - design-studio.co.il